Myynti

sales@lokari.fi, +358 44 751 0705
Joulunaikana palvelemme seuraavasti

Myyntikonttori
Ke 22.12. klo 11.00 asti, jonka jälkeen palaamme töihin ma 27.12.
Ma 27.12 - to 30.12. klo 8-14
Pe 31.12. suljettu

Tavaran vastaanotto ja lähettämö:
Ke 22.12. klo 11.00 asti, jonka jälkeen palaamme töihin ma 27.12.
Ma 27.12 - to 30.12. klo 7-15
Pe 31.12. ja pe 7.1. suljettu

Myyntijohtaja
Juho Kauppi

+358 50 593 3938
juho.kauppi@lokari.fi

Asiakkuusvastaava, kotimaa
Maarit Blomroos

+358 44 083 8701
maarit.blomroos@lokari.fi

Helena Riittiö

Asiakkuusvastaava, vienti
Helena Riittiö

+358 44 533 5994
helena.riittio@lokari.fi

Tuotevastaava, kotimaa
Asta Kaukkila

+358 44 751 0705
asta.kaukkila@lokari.fi

Äitiysvapaalla

Controller, vienti
Oona Rantanen

+358 44 765 8759
oona.rantanen@lokari.fi

Tuotanto

Tuotantopäällikkö
Hans Kallionpää

+358 44 783 8710
hans.kallionpaa@lokari.fi

Tuotantosihteeri
Kaisa Sjöblom

+358 44 765 3234
kaisa.sjoblom@lokari.fi

Tekninen tuki / alipainemuovaus
Mikko Nurmi

+358 44 083 8708
mikko.nurmi@lokari.fi

Hallinto

Yrittäjä
Outi Laine

+358 50 2312
outi.laine@lokari.fi

Kunnossapito, kiinteistöt
Veijo Kallionpää

+358 40 545 5188
veijo.kallionpaa@lokari.fi

Kirjanpitäjä
Taina Valtanen

+358 44 760 1208
taina.valtanen@lokari.fi

Puhelin ja faksi
+358 (0)2 8387 3100
Fax +358(0)2 822 2522

Sähköposti
Myynti: sales@lokari.fi
etunimi.sukunimi@lokari.fi

Sijainti
Metallitie 14
FI-26100 Rauma

Aukioloajat, myynti
ma-to klo 8.00-15.30
pe klo 8.00-14.00
la-su suljettu

Aukioloajat, tavaran nouto
ma-to klo 6.00-15.00
pe klo 6.00-14.00
la-su suljettu

  • 1. Konttori, Metallitie 14
  • 2. Tuotanto, Metallitie 10
  • 3. Varasto, Metallitie 12
  • 4. Muottiosasto, Metallitie 14 B

Ota yhteyttä!

    Autotuotteiden jälleenmyyjät

    Saksa
    Industrievertretung Hanna GmbH
    email: info@lokari.eu
    tel. +49 89 52032448
    www.lokari.eu

    Saksa (lokariautot)
    Jumicar GmbH
    email: zimmermann@jumicar.de
    tel. +49 40 6789917
    www.jumicar.de

    Viro
    Mapleri OÜ
    Contact Eeri Vahtra
    email: eerivahtra@gmail.com
    tel. +37 2 56652000

    Norja
    Honefoss/Steam & Antirust
    Contact: Freddy and Wenche Vangen
    email: w-vangen@frisurf.no
    tel. +47 32121413

    Tanska
    AB Plast Aps
    email: abplast@mail.dk
    tel. +45 29 625995

    Ruotsi
    Gävle Bil- och Industrivård AB
    email: info@lokari.se
    tel. +46 26 103305
    www.lokari.se

    Maarianhamina
    Mariehamns Motorcompany
    email: info@motorcompany.ax
    tel. +358 18 5252